Ape Studio Liberdade
Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Fim de Linha do Sieiro βρίσκεται σε μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από σας.
Το Ape Studio Liberdade απέχει περίπου 3 χλμ. από τον Ανελκυστήρα Lacerda.
Το διαμέρισμα παρέχει μεγάλες πετσέτες μπάνιου στο μπάνιο. Επιπλέον, θα βρείτε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Το Ape Studio Liberdade προσφέρει ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη, δίνοντας στους επισκέπτες τη δυνατότητα να ετοιμάζουν τα γεύματά τους. Αυτό το διαμέρισμα παρέχει πρόσβαση στο αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes που βρίσκεται σε απόσταση 27 λεπτών με το αυτοκίνητο.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Ναός San Francisco3,1 χλμ.
- All Saint Bay3 χλμ.
- Μαρίνα Salvador2,9 χλμ.
- Fort Mont Serrat3,3 χλμ.
- Pelourinho3,1 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes24 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Wi-Fi στα δωμάτια
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το Ape Studio Liberdade;
Η τιμή κράτησης στο το Ape Studio Liberdade αποτελεί 41$. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes από το το Ape Studio Liberdade;
Ανάμεσα στο Luis Eduardo Magalhaes και το το Ape Studio Liberdade είναι 25 χλμ. απόσταση.